„Trenerzy wykazali dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie znajomości i wykorzystania w praktyce narzędzi i metody design thinking. Prezentowana wiedza została zilustrowana wieloma praktycznymi przykładami. Polecam Klientocentrycznych, jako fachowców z ogromną wiedzą i doświadczeniem i zdolnościami interpersonalnymi dającymi gwarancję udanej współpracy”.

Łódź Art Center

„Wysoka jakość świadczonych usług sprawia, że z przyjemnością możemy polecić firmę Klientocentryczni jako kompetentnego partnera w dostarczaniu usług szkoleniowych”.

Uniwersytet Łódzki

„Wiedza, zaangażowanie, a także elastyczność i umiejętność dostosowania się do nowych wyzwań niewątpliwie stanowią o wysokiej jakości proponowanych usług. Warsztaty zostały ocenione przez wszystkie osoby bardzo wysoko, zarówno z uwagi na zawartość merytoryczną, atrakcyjność prowadzenia oraz profesjonalizm i przygotowanie trenerów”.

Urząd Miasta Łodzi

„Dużym atutem jest umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z uczestnikami oraz budowanie atmosfery zrozumienia, zaufania”.

Questus

„Profesjonalne podejście do realizacji warsztatów, przyjazna i interesująca forma przekazu oraz uzyskany efekt zadowolenia uczestników czynią trenerów godnymi polecenia”.

EIT Health

Zakres projektu obejmował organizację i prowadzenie wydarzenia dla 108 osób w formie online, w tym 34 startupów i 38 mentorów. Mimo bardzo dużego wyzwania oraz krótkiego czasu organizacja wydarzenia odniosła duży sukces. Bardzo polecam markę Klientocentryczni do współpracy.

Politechnika Łódzka

„Za sprawne przeprowadzenie warsztatów chcielibyśmy podziękować Beacie Michalskiej Dominiak i Piotrowi Grocholińskiemu, którzy są doświadczonymi ekspertami. Przyjemnością było uczyć się od trenerów oraz czerpać inspirację do dalszej pracy. Z przyjemnością rekomendujemy firmę Klientocentryczni, jako partnera gwarantującego wysoki poziom świadczonych usług”

EFL

„Warsztat był bardzo angażujący dla uczestników i dał możliwość przyjrzenia się procesowi DT w świecie online. Rozwiązania zaproponowane przez prowadzących spełniły nasze oczekiwania zarówno jeśli chodzi o interaktywną formę spotkań, jak i elastyczność w podejściu do realizowanego celu”

Vorwerk

„Prowadzący w umiejętny sposób przeprowadzili grupę przez proces projektowy ukierunkowany na osiągnięcie konkretnych celów biznesowych, wykazując przy tym wysoki poziom wiedzy merytorycznej wspartej bogatym doświadczeniem praktycznym, zastosowaniem narzędzi, metodyk zwinnych i dostosowaniu ich do realiów Rossmann”

Rossmann

„Polecam Piotra Grocholińskiego i Beatę Michalską – Dominiak jako specjalistów w zakresie design thinking z ogromną wiedzą, doświadczeniem praktycznym i wyjątkowymi umiejętnościami interpersonalnymi dającymi gwarancję udanej współpracy”

Santander