SZKOLENIE

KURS MODERATORA DESIGN THINKING

 

Szkolenie dla przyszłych Moderatorów to 7 dniowy – 35 godzinne szkolenie design thinking realizowane online. Szkolenie dostarcza uczestnikom wiedzę i umiejętności do samodzielnego prowadzenia projektów z wykorzystaniem design thinking w swoim środowisku pracy. To nauka przez doświadczanie oraz praktyczne, kompleksowe zapoznanie się z procesem i narzędziami projektowania skutecznych rozwiązań w biznesie.

Co dostajesz?

 • Pracujemy na autentycznych wyzwaniach – wzbogacasz swoje doświadczenie o realne przypadki i tworzenie rozwiązań.
 • Praca w wirtualnym środowisku – ćwiczysz swoją elastyczność.
 • Certyfikat – potwierdzenie Twoich umiejętności.
 • Specjalnie dobrane metody – nastawiają Cię na szybkie myślenie , od pomysłu do rozwiązania.
 • Prowadzą doświadczeni praktycy – wiedzę dostajesz od ekspertów, ze sprawdzonego źródła.
 • Książka gratis – dostajesz w prezencie poradnik Design Thinking.

Dla kogo?

 • dla liderów projektów,
 • dla menedżerów produktów i procesów,
 • dla osób odpowiedzialnych za jakość usług i doświadczenia klienta,
 • dla właścicieli firm,
 • dla otwartych na nowe kierunki rozwoju osobistego i organizacji,
 • dla szukających ciekawych inspiracji na rozwój zespołu,
 • dla wszystkich, którzy chcą być po stronie Klienta.

Program szkolenia:

Blok 1.

Koncentruje się na zaprezentowaniu całościowego procesu oraz narzędzi design thinking. Przechodząc przez poszczególne etapy procesu i zapoznając się z narzędziami, uczestnicy otrzymują praktyczne zadania do wypracowania i przećwiczenia. Takie podeście tworzy bardzo praktyczny wymiar warsztatowy, gdzie uczestnicy budują swoje umiejętności przez praktykę i zrozumienie.

Blok 2.

Podczas trwania Bloku 2 uczestnicy pogłębiają swoją wiedzę na temat sposobu prowadzanie warsztatów oraz wykorzystania narzędzi i technik projektowych z perspektywy moderatora.

Blok 3.
W trakcie Bloku 3 uczestnicy przyjmują rolę moderatorów i w zespołach są odpowiedzialni za przygotowanie i przeprowadzenie wybranej części procesu design thinking. Otrzymują również pogłębioną informację zwrotną na temat efektów swojej pracy

Termin:

17/19/23 Listopada, 29/30 Listopada, 13/14 Grudnia 2021 r. (szkolenie w godzinach 9:00- 14:00)

Cena:

1600 PLN netto (1968 PLN brutto)

Szkolenie poprowadzą:

Posiada bogate doświadczenie w zakresie tworzenia strategii, modeli biznesowych, segmentacji, zarządzania produktem oraz przeprowadzania zmian w organizacji. Swoje doświadczenie zdobył pracując w środowiskach wielokulturowych m.in. ING Bank Śląski, Nordea Bank, LG Petro Bank oraz realizując niezależnie wsparcie biznesowe dla firm z różnych sektorów. Dzięki praktyce biznesowej i projektowej (Design Thinking/Service Design) skuteczne łączy obszar biznesowy z procesami projektowania. Pomaga liderom i ich zespołom przechodzić proces transformacji, patrzeć oczami klienta, wdrażać Design Thinking i wzmacniać kulturę innowacji. Wykładowca na Uniwersytecie Łódzkim oraz Szkole Filmowej w Łodzi.

Doświadczony moderator design thinking, certyfikowany trener biznesu, praktyk z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu i kierowaniu projektami oraz wsparciu procesów transformacyjnych w organizacjach. Członek Polskiego Stowarzyszenia Kreatywności. Rezydent Art Inkubatora w Fabryce Sztuki w Łodzi. Współzałożyciel społeczności “Klientocentryczni” skupiającej ekspertów z zakresu design thinking, service design, UX, customer research. Współautor pierwszego podręcznika z zakresu design thinking bazującego na doświadczeniach w polskim biznesie – „Poradnik design thinking – czyli jak wykorzystać myślenie projektowe w biznesie”. Trenerka w programie Driving Innovation The Chartered Institute of Marketing. Czerpie z potencjału myślenia projektowego podczas prowadzenia szkoleń i warsztatów dla biznesu, administracji publicznej, edukacji i sektora pozarządowego. Współpracuje z uczelniami. Bierze udział w konferencjach, kongresach w roli eksperta. Angażuje się w wiele inicjatyw, w ramach których zamienia problemy na wyzwania i wspiera w poszukiwaniu skutecznych rozwiązań.

Nie czekaj!

Zapisz się już dziś i naucz się projektować innowacyjne i użyteczne rozwiązania.

Szkolenie dedykowane dla Twojej organizacji.

Możemy dopasować program do oczekiwań i specyfiki firmy.

BEZPŁATNE KONSULTACJE!

+ 48 512 250 655

+ 48 698 636 039

biuro@klientocentryczni.pl

SZKOLENIE

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

  Wybierz szkolenie (wymagane)  Akceptuję regulamin szkolenia (wymagane)
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (wymagane)
  Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny (wymagane)

  • Wysyłasz zgłoszenie na szkolenie

  • Otrzymujesz fakturę proforma

  • Opłacasz fakturę przelewem

  • Otrzymujesz od nas potwierdzenie wpłaty i dostępy do szkolenia

  • W określonych dniach odbywasz szkolenie

  • Oryginał faktury otrzymasz mailowo po zakończeniu szkolenia