Kim jesteśmy?

Wierzymy, że firmy chcą zarabiać więcej i skuteczniej odpowiadać na wciąż zmieniające się potrzeby klientów, tworzyć konkurencyjne produkty i usługi oraz przyjazne środowisko pracy. Jesteśmy przekonani, że Twoja firma ma wszystkie odpowiednie zasoby, żeby to zrobić. Klientocentryczni potrafią aktywować potencjał Twojej firmy oraz dobierać najlepsze narzędzia, aby zaangażować Twój zespół do myślenia o kliencie, zmianach i przyszłości firmy w nowy sposób. Wiemy, że podstawą skuteczności, zwiększania zysku i współpracy z klientami jest klientocentryczność.
Klientocentryczni

Klientocentryczni.

Wszystkie nasze działania opierają się na gruncie współpracy z klientem i indywidualnym podejściu do Jego potrzeb, oczekiwań, pomysłów. To On jest w centrum uwagi. Jeśli zatem zastanawiasz się, jaka jest podstawa sukcesu, zapraszamy do nas.

Klientocentryczni tworzą ludzie, którzy kompleksowo wspomogą Twoją firmę w:

  • projektowaniu kultury organizacyjnej odpornej na zmiany,
  • zwiększaniu zysku dzięki skutecznym metodom projektowania i wdrażania (dla produktów i usług),
  • skutecznym wywieraniu wpływu na zadowolenie i lojalność klientów.

Twój sukces jest klientocentryczny.

Projektujemy, diagnozujemy, szacujemy, wdrażamy i analizujemy dla Ciebie i wraz z Tobą. Razem wypracujemy najlepsze metody na to, jak połączyć i wdrożyć konkretne metody pracy, aby zwiększać konkurencyjność. Klientocentryczni identyfikują problem i znajdują rozwiązanie.

Stosujemy następujące metody: design thinking, service design, design sprint, lean startup, lean product, teambuilding, system/process/future thinking, customer experience, user experience.

Czy już wiesz, jak możemy Ci pomóc?

Wiemy, co jest na czasie i które trendy muszą stanowić priorytet. Jakich narzędzi używamy? Pracujemy w oparciu o design thinking, service design, user experience oraz badania ilościowe i jakościowe.

KLIENTOCENTRYCZNI

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ
Piotr Grocholiński

Design Thinking/Service Design

Beata Michalska-Dominiak

Trener / Moderator Design Thinking

Paweł Kupczak

Projektant UX/UI i Service Design

Julia Skrzypkowska

Design Thinking/Szkolenia/Coaching

Agnieszka Michalska-Żyła

Socjolog / Wykładowca akademicki

Justyna Turek

Projektantka

Henryk Stawicki

Strateg/Projektant

Monika Just

Specjalista zakresie twórczego myślenia i rozwoju zdolności poznawczych.