150+
klientów, dla których pracowaliśmy
17+
lat doświadczenia w projektach biznesowych
200+
zrealizowanych projektów
all_inclusive
poziom pasji i radości z pracy z klientami

Nasza filozofia działania

Klientocentryczna infuzja to nasza filozofia działania. Pracujemy z organizacjami, żeby wzmacniać je od środka, rozwijać kompetencje pracowników, wdrażać klientocentryczne procesy, poprawiać współpracę i komunikację miedzy zespołami. Zależy nam na trwałych zmianach, które stają się częścią nowego modelu funkcjonowania naszych klientów.

„Wyobraź sobie, że wkładasz torebkę herbaty do kubka z gorącą wodą i obserwujesz, jak kolor i smak rozchodzą się w wodzie”.

Ten proces to infuzja. Tak jak w filiżance herbaty esencja powoli wypełnia wrzątek aromatem, tak w biznesie siła organizacji rośnie z czasem, wraz z rozwojem liderów, pracowników, procesów. Zawsze od środka.

Dostarczamy kompleksowe wsparcie projektowe
od pomysłu do wdrożenia

 • Badania
  jakościowe

  Projektujemy i realizujemy badania, odkrywamy potrzeby klientów i użytkowników, ich postawy, problemy i oczekiwania

 • Audyt
  i mierzenie CX

  Realizujemy audyty klientocentryczności, mierzymy skuteczność działań CX

 • Projektowanie

  Wspólnie z klientami projektujemy rozwiązania. Przeprowadzamy warsztaty, prototypujemy, testujemy i modyfikujemy tak, żeby maksymalizować potencjał sprzedażowy i innowacyjny

 • Wdrożenie
  i ewaluacja

  Oferujemy nadzór, konsultacje i mentoring w trakcie wdrażania wypracowanych rozwiązań. Dbamy o realne wyniki naszych projektów

Sprawdź

Nasz zespół

Piotr Grocholiński
Ekspert CX / Współzałożyciel Klientocentryczni
Beata Michalska-Dominiak
Ekspert CX / Współzałożycielka Klientocentryczni
Paweł Kupczak
Projektant UX/UI i Service Design
Julia Skrzypkowska
Design Thinking / Szkolenia / Coaching
Agnieszka Michalska-Żyła
Socjolog / Wykładowca akademicki
Agnieszka Siemińska
Justyna Turek
Projektantka
Henryk Stawicki
Strateg / Projektant
Monika Just
Specjalista zakresie twórczego myślenia i rozwoju zdolności poznawczych
Katarzyna Kalisz
Audyty marki / Research / Analiza trendów

Co mówią nasi klienci?

 • format_quote

  Trenerzy wykazali dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie znajomości i wykorzystania w praktyce narzędzi i metody design thinking. Prezentowana wiedza została zilustrowana wieloma praktycznymi przykładami. Polecam Klientocentrycznych, jako fachowców z ogromną wiedzą i doświadczeniem i zdolnościami interpersonalnymi dającymi gwarancję udanej współpracy.

  Łódź Art Center
 • format_quote

  Wysoka jakość świadczonych usług sprawia, że z przyjemnością możemy polecić firmę Klientocentryczni jako kompetentnego partnera w dostarczaniu usług szkoleniowych.

  Uniwersytet Łódzki
 • format_quote

  Wiedza, zaangażowanie, a także elastyczność i umiejętność dostosowania się do nowych wyzwań niewątpliwie stanowią o wysokiej jakości proponowanych usług. Warsztaty zostały ocenione przez wszystkie osoby bardzo wysoko, zarówno z uwagi na zawartość merytoryczną, atrakcyjność prowadzenia oraz profesjonalizm i przygotowanie trenerów.

  Urząd Miasta Łodzi
 • format_quote

  Dużym atutem jest umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z uczestnikami oraz budowanie atmosfery zrozumienia, zaufania.

  Questus
 • format_quote

  Profesjonalne podejście do realizacji warsztatów, przyjazna i interesująca forma przekazu oraz uzyskany efekt zadowolenia uczestników czynią trenerów godnymi polecenia.

  EIT Health
 • format_quote

  Zakres projektu obejmował organizację i prowadzenie wydarzenia dla 108 osób w formie online, w tym 34 startupów i 38 mentorów. Mimo bardzo dużego wyzwania oraz krótkiego czasu organizacja wydarzenia odniosła duży sukces. Bardzo polecam markę Klientocentryczni do współpracy.

  Politechnika Łódzka
 • format_quote

  Za sprawne przeprowadzenie warsztatów chcielibyśmy podziękować Beacie Michalskiej Dominiak i Piotrowi Grocholińskiemu, którzy są doświadczonymi ekspertami. Przyjemnością było uczyć się od trenerów oraz czerpać inspirację do dalszej pracy. Z przyjemnością rekomendujemy firmę Klientocentryczni, jako partnera gwarantującego wysoki poziom świadczonych usług.

  EFL
 • format_quote

  Warsztat był bardzo angażujący dla uczestników i dał możliwość przyjrzenia się procesowi DT w świecie online. Rozwiązania zaproponowane przez prowadzących spełniły nasze oczekiwania zarówno jeśli chodzi o interaktywną formę spotkań, jak i elastyczność w podejściu do realizowanego celu

  Vorwerk
 • format_quote

  Prowadzący w umiejętny sposób przeprowadzili grupę przez proces projektowy ukierunkowany na osiągnięcie konkretnych celów biznesowych, wykazując przy tym wysoki poziom wiedzy merytorycznej wspartej bogatym doświadczeniem praktycznym, zastosowaniem narzędzi, metodyk zwinnych i dostosowaniu ich do realiów Rossmann

  Rossmann
 • format_quote

  Polecam Piotra Grocholińskiego i Beatę Michalską-Dominiak jako specjalistów w zakresie design thinking z ogromną wiedzą, doświadczeniem praktycznym i wyjątkowymi umiejętnościami interpersonalnymi dającymi gwarancję udanej współpracy.

  Santander
 • format_quote

  Profesjonale podeście do realizacji warsztatów opartych o inspirującą metodykę, przyjazna i interesująca forma przekazu oraz uzyskany efekt w postaci rozpoczęcia pracy nad kilkoma projektami czynią trenerów godnymi polecenia.

  Nordea Łódź
 • format_quote

  Dzięki zaangażowaniu trenerów i profesjonalizmowi uczestnicy aktywnie uczestniczyli w poszczególnych etapach programu, odnajdując w nich wartość. Zaangażowanie w proces i pełne wsparcie także po zakończeniu programu to cechy, które odróżniają Klientocentrycznych od innych firm.

  Nationale Nederlanden
 • format_quote

  Zespół podczas szkolenia nie tylko przeszedł cały proces, ale także wypracował konkretne rozwiązania w odpowiedzi na realne potrzeby klientów i pacjentów. Jeszcze kilka dni po szkoleniu entuzjazm w nas żył i przekładał się na kolejne pomysły i pogłębianie wypracowanych rozwiązań, a chęć pracy tą metodyką przejawia się w kolejnych działaniach.

  Medicover Warszawa
 • format_quote

  Podejście Klientocentrycznych jest pionierskie w Polsce, jeśli chodzi o proces, praktyczność i dostosowanie narzędzi do kultury organizacyjnej firmy. Podobała mi się ich uważność w podejściu do ludzi, zaangażowanie, inspiracje, skuteczność w dojściu do celu i pozytywny wkład w rozwój Instal-Projekt. Chciałbym w przyszłości realizować z nimi projekt.

  Instal-Projekt
 • format_quote

  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Klientocentrycznymi, gdyż w wyniku tej współpracy nasza agencja uzyskała namacalny efekt, który następnie udało się szybko zaaplikować.

  OSOM Studio
Pomożemy Ci dostosować Twoje produkty, usługi, procesy, do tego, czego potrzebuje Twój klient.