Moderatorka design thinking, coach ICC, trenerka biznesu, project managerka projektów w obszarze rozwoju zawodowego i innowacji.

Od 9 lat pracuję z osobami indywidualnymi, startupami i firmami w zakresie rozwoju osobistego oraz potencjału biznesowego. Zaś od 3 lat współpracuję z firmami i startupami w zakresie projektowania użytecznych rozwiązań, produktów i usług zorientowanych na potrzeby klienta.

Zaprojektowałam i przeprowadziłam blisko 1 000 godzin szkoleniowych / warsztatowych; przeprowadziłam blisko 400 godzin coachingu indywidualnego; zaprojektowałam i zrealizowałam 8 międzynarodowych programów rozwoju kompetencji przedsiębiorczych i innowacji dla Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii oraz 6 krajowych programów rozwoju kompetencji zawodowych i przedsiębiorczych; jestem koordynatorką kierunku i wykładowcą Przedsiębiorczości wInterdyscyplinarnej Szkole Doktorskiej Politechniki Łódzkiej; jestem doradczynią ds. przedsiębiorczości na Politechnice Łódzkiej; współorganizuję konkurs Młodzi w Łodzi Mam Pomysł na Startup; jestem ekspertką w międzynarodowych projektach w zakresie metodologii design thinking oraz rozwoju osobistego; współpracuję z wieloma firmami i instytucjami zarówno w kraju jak i za granicą.

Julia Skrzypkowska