Julia Skrzypkowska

Design Thinking / Szkolenia / Coaching

Moderatorka design thinking, coach ICC, trenerka biznesu, project managerka projektów w obszarze rozwoju zawodowego i innowacji.

Od 9 lat pracuję z osobami indywidualnymi, startupami i firmami w zakresie rozwoju osobistego oraz potencjału biznesowego. Zaś od 3 lat współpracuję z firmami i startupami w zakresie projektowania użytecznych rozwiązań, produktów i usług zorientowanych na potrzeby klienta.

Zaprojektowałam i przeprowadziłam blisko 1 000 godzin szkoleniowych / warsztatowych; przeprowadziłam blisko 400 godzin coachingu indywidualnego; zaprojektowałam i zrealizowałam 8 międzynarodowych programów rozwoju kompetencji przedsiębiorczych i innowacji dla Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii oraz 6 krajowych programów rozwoju kompetencji zawodowych i przedsiębiorczych; jestem koordynatorką kierunku i wykładowcą Przedsiębiorczości w Interdyscyplinarnej Szkole Doktorskiej Politechniki Łódzkiej; jestem doradczynią ds. przedsiębiorczości na Politechnice Łódzkiej; współorganizuję konkurs Młodzi w Łodzi Mam Pomysł na Startup; jestem ekspertką w międzynarodowych projektach w zakresie metodologii design thinking oraz rozwoju osobistego; współpracuję z wieloma firmami i instytucjami zarówno w kraju jak i za granicą.

Piotr Grocholiński
Ekspert CX / Współzałożyciel Klientocentryczni
Beata Michalska-Dominiak
Ekspert CX / Współzałożycielka Klientocentryczni
Paweł Kupczak
Projektant UX/UI i Service Design
Agnieszka Michalska-Żyła
Socjolog / Wykładowca akademicki
Agnieszka Siemińska
Justyna Turek
Projektantka
Henryk Stawicki
Strateg / Projektant
Monika Just
Specjalista zakresie twórczego myślenia i rozwoju zdolności poznawczych
Katarzyna Kalisz
Audyty marki / Research / Analiza trendów