Ze względu na sytuację zwiazana z Coronavirusem wszystkie nasze szkolenia otwarte możesz zrealizować online samodzielnie lub w mniejszych grupach. Możemy też zorganizować warsztaty online dla Twoich współpracowników. Jeśli masz problem w jakimś projekcie zamów konsultacje online z naszymi trenerami.

Wprowadzenie do Design Thinking

Przygotowaliśmy dla Was szkolenie w postaci 6 filmów  w zakresie  wprowadzenia do design thinking. Możecie mieć dostęp do nich wszystkich jeśli zdecydujecie się wesprzeć naszą akcję i pomóc w walce koronawirusem.

Wesprzyj walkę z koronawirusem dowolną kwotą za pośrednictwem “Się Pomaga” i otrzymaj pełen dostęp do szkolenia.

Design Sprint dla HR - czyli jak projektować doświadczenia pracownika?

Warsztaty Design Sprint dla HR zostały przygotowane dla osób pracujących w działach HR, które na co dzień są odpowiedzialne za kształtowanie ścieżek rozwojowych pracowników, procesy rekrutacyjne oraz wizerunek pracodawców.

Szkolenie online - 19/23/25 czerwca (15 godzin szkoleniowych).

650 PLN netto (799,50 brutto)

Early Birds – dla zapisów do 31 maja cena szkolenia 500 PLN netto (615 brutto)

Akademia Design Thinking

Intensywny kurs online w zakresie design thinking, w którym koncentrujemy się na przekazaniu praktycznych umiejętności projektowych bazując na rozwiązaniu konkretnego problemu biznesowego. Sesje są facylitowane online, a zespoły pracują zdalnie korzystając z technologicznego wsparcia.

Szkolenie online - 29 czerwca/1 lipca/2 lipca (15 godzin szkoleniowych).

400 PLN netto (492 PLN brutto)

Akademia Design Thinking - Train The Trainer

Kurs przeznaczony dla osób, które mają już podstawową wiedzę o design thinking i chciałyby samodzielnie prowadzić procesy w tej metodyce. Przekazujemy wiedzę, którą pozyskaliśmy z projektów realizowanych dla wielu firm w Polsce z różnych branż. Pod naszym okiem będziesz mógł współprowadzić jeden z procesów.

Prześlij swoje zgłoszenie z preferencją terminu.

Design Sprint dla branży IT

Dowiedz się jak włączyć “design” do procesów realizowanych w agile oraz zyskaj umiejetność facylitacji procesów dla swoich zleceniodawców

3 - 4 czerwca 2020, Łódź